Chociaż od zakończenia nauki w naszej Szkole minęło prawie 17 miesięcy, uczniowie klasy III gimnazjum rocznik 2000 przyjęli zaproszenie na spotkanie absolwentów. 9 listopada o godz. 18.00 przybyli do swojej dawnej sali nr 21, by spotkać się z koleżankami i kolegami oraz panią Dyrektor Mirosławą Graf i wychowawczynią – Moniką Żalik.

Młodzież opowiadała o swoich dokonaniach czy niewielkich problemach, jakie miała na początku aklimatyzacji w nowych szkołach. Dzieliła się swoimi zamierzeniami na bliższą i dalszą przyszłość. Ucieszyliśmy się, że wszyscy obecni są zadowoleni z podjętych do tej pory decyzji.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że pamiętamy tylko miłe wydarzenia i z sympatią wspominaliśmy miniony czas. Humory dopisywały, a „przedandrzejkowe” wróżby wywołały szczere uśmiechy.

Pani Dyrektor zapewniała absolwentów, że drzwi naszej Szkoły zawsze są dla nich otwarte. Wszyscy nauczyciele cieszą się z ich sukcesów, a jeśli mogliby w czymś pomóc, to na pewno to zrobią. Dlatego zwróciła się do zebranych z prośbą, aby odwiedzali nas i informowali o wszystkim, co się u nich dzieje – w ten sposób będą zawsze obecni w naszym życiu, a jednocześnie wspólnie będziemy tworzyć historię Szkoły.

Nie zabrakło także życzeń szczęścia i powodzenia w dalszej edukacji.

 

Monika ŻalikGaleria zdjęć: